BAYRAM TOHUM

İŞİMİZ SOĞAN TOHUMU

Firmamız 1985 yılında Bayram Tohum olarak kurulmuş ve soğan tohumculuğunda ihtisaslaşmayı hedeflemiştir. Firmamız kurucusu Ziraat Yüksek Mühendisi Osman BAYRAM ve oğlu Ziraat Mühendisi Eylem BAYRAM' dır. Bir aile şirketi olarak başlayan firmamız günümüz teknolojilerini ve bilgisini harmanlayıp soğan tohumculuğunda uluslararası bir firma olmayı başarmıştır. Merkez ofisimiz Ankara Polatlı'da bulunmaktadır. Soğan tohumu üretimimiz Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde devam etmekle beraber ana üretim alanı Marmara Bölgesinde bulunmaktadır.

 

Bayram Tohum yılların tecrübesi ve birikimi ile ülkemiz toprakları ve iklimine uygun, en yüksek verim ve en iyi kalitede ürünü sağlayacak soğan tohumunu üreterek ülke çapında pazarlamaktadır. Ayrıca dış pazarın ihtiyacına yönelik çeşitlerin ıslahı ve geliştirilmesiyle başta komşu ülkeler olmak üzere Avrupa, Asya ve Afrika pazarlarına da girmiştir.

Bayram Tohum ülkemiz ve yabancı ülkelerin ihtiyacına yönelik yüksek kalitede soğan tohumunu üretmek için araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Yurtiçi ve yurtdışı pazarların taleplerine göre daha verimli, daha dayanıklı, daha erkenci soğan çeşitleri geliştirmek ve ürettiğimiz üstün kaliteli soğan tohumlarını değerli üreticilerimize ulaştırmak.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde ve dünya genelinde soğan üreticilerin tercih ettiği bir firma olmak ve Türk tohumculuğunu yurtdışı pazarlarında başarıyla temsil etmek.

NEDEN BAYRAM TOHUM

Uzmanlık alanı olan soğan tohumu üretiminde referans firma kabul edilen Bayram Tohum, 40 yılı aşkın süredir ürettiği yüksek kaliteli soğan tohumları ile ülkemizde ve dünya genelinde soğan üreticilerinin tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.


Firmamız üretmekte olduğu sarı, kahverengi, mor, beyaz kabuklu uzun gün, uzun orta gün ve kısa gün soğan çeşitleriyle dünyada soğan üretilen her ülkeye/bölgeye hitap etmektedir.

TOHUMDA TECRÜBE

26
Çeşit Tohum
42
Ülkede Faaliyet
35
Yıllık Tecrübe