Bayram Soğan Tohumu

Emegimiz göz nurumuz hasadımızın yüksek verimli olması için ilk yapmamız gereken kalitesine güvendiğimiz ve yıllarca hasad sonuçları gözlenmiş tohum....

Temelleri 30 yıl öncesine dayanan, kuruluşundan bu yana yalnızca soğan tohumu konusunda çalışmalarını sürdüren ve bugün yurt genelinde “soğan tohumu” denilince ilk akla gelen kuruluş olmasının yanı sıra uluslar arası platformda da toplamda 18 ülkeye soğan tohumu çeşitlerini ihraç eden Bayram Tohum, her geçen gün ürün gamına yeni soğan tohumu çeşitlerini eklemek adına çalışmalarını ilerleterek devam etmektedir.

Ürün yetiştiriciliği ve yeni soğan tohumu çeşitlerinin geliştirilmesi alanında bünyesinde barındırdığı, konusunda uzman Ziraat Mühendislerinin yanı sıra satış ve satış sonrası hizmetler konusunda da kuvvetli altyapısı, deneyimli kadrosu ve marka güvenilirliği sayesinde müşterine her daim en iyi hizmeti sunmaktadır.

İşte Bayram Tohum, soğan tohumu konusunda sahip olduğu bilgi birikimi ve geniş kitlelere ulaşabilen satış ağı sayesinde gerek yurtiçi gerekse yurtdışı müşterilerine en kısa sürede en doğru çözümleri sunabilmesi nedeniyle tercih edilmektedir.

Sizler de Bayram Tohum’un müşteri odaklı profesyonel iş disipliniyle birlikte çalışmak istemez misiniz?